Lucie Teplá

obchodní oddělení
Brief info

Lucie byla obchodním srdcem společnosti než ji mateřské povinnosti určily jiný směr. Stále je ale u nás aktivní a kromě vyjednávání s obchodními partnery má na starost i administrativní záležitosti... Má vystudovanou školu se zaměřením na podnikatelství v reklamní a propagační činnosti, takže vám dokáže nabídnout optimální variantu produktu a poradí při výběru materiálů i tiskových technologií. Navíc je nadanou kreslířkou a proto s vámi může připravit i základní skicy, které potom převede do grafické podoby v počítači.

Tel.: +420 775 010 575

Řekli o nás

V Tiskárně s úsměvem realizujeme průběžně zakázky na maloformátu i velkoformátu. Většinou řešíme tisky na poslední chvíli a i když jsme z Prahy, máme zrealizované věci obvykle do druhého dne v ruce v požadované kvalitě!

Lenka Kubešová Zápotocká

Lenka Kubešová Zápotocká

PR manager / Rektorát ČVUT v Praze

Do tiskárny zadávám zakázky různého charakteru a vždy mi vyšli maximálně vstříc a doporučili vhodnou technologii i materiál pro konkrétní produkt.

Miroslav Sanytrák

Miroslav Sanytrák

majitel VIA Stile s.r.o.

Naše škola pomocí tiskárny realizovala kompletní redesign související s novým názvem školy. Po zadání tiskových dat došlo ze strany tiskárny k drobným opravám, aniž bychom se s nimi museli zabývat a dodali nám vše (navigační cedule a samolepky, roll-upy, letáky, plakáty atd.) v termínu, aby se stihl začátek školního roku i následné veletrhy.

Václav Hrubeš

Václav Hrubeš

zástupce ředitelky / Střední škola cestovního ruchu a grafického designu Pardubice

Kontakt