Kontakty

Tisk s úsměvem

Pardubice a Praha

Najdete v samém centru Pardubic, na třídě 17. listopadu 216 (za křižovatkou s ulicí Smilova a před podjezdem ), v areálu VADAS, kde pohodlně zaparkujete zdarma přímo před našimi dveřmi! Do areálu vjedete mezi autobusovou zastávkou a trafikou a najdete nás v budově po pravé straně (označeno MIVET / E-SMILE.cz).

Tisk s úsměvem

Fakturační údaje

Fakturační a korespondenční adresa:
S úsměvem pro vás s.r.o.
17. listopadu 216, 530 02 Pardubice

IČO: 089 802 76
DIČ: CZ08980276 (jsme plátci DPH)

Společnost zapsaná v OR u Krajského soudu v Hradci Králové,
oddíl C, vložka 45430

Bankovní spojení: FIO banka a.s., č.ú.: 2801774427/2010

Při drobných zakázkách do 400 Kč bez DPH Vám bude účtován manipulační poplatek ve výši 170 Kč. Děkujeme za pochopení.

CENTRÁLA, VÝROBA, SHOWROOM

Pardubice

Jak objednat?

SPOJTE SE S NAŠÍM OBCHODNÍM ODDĚLENÍM

Kromě kvality tisku Vás jistě bude zajímat jeho cena. Spojte se proto s naším obchodním oddělením, kde pro Vás připraví přesnou kalkulaci. Rádi Vám také zodpoví veškeré dotazy nebo poradí, jak připravit data k tisku, případně na co si dát pozor.

NEJPRVE OBJEDNÁVKA A POTOM PŘEDÁNÍ DAT

Spolu s naším obchodním oddělením učiníte na základě vašich požadavků a výběru materiálu objednávku a dodáte nám tisková data, ať už předáním obchodnímu zástupci nebo posláním e-mailem či přes webovou úschovnu.

NAŠI TISKAŘI ZKONTROLUJÍ DATA A TISKNou

Bezchybnost tisku nezávisí jenom na použité technologii, ale také kvalitní přípravě zdrojových dat. Naši tiskaři je proto před samotným tiskem kontrolují. Případně Vám rádi poradí, jak tisková data doupravit nebo toto provedou sami a pak už začne samotný tisk.

PŘEDÁNÍ HOTOVÉ ZAKÁZKY KLIENTOVI

Uvědomujeme si, jak naše klienty tlačí čas a přejí si mít tisk k dispozici co nejdříve. Proto naše kurýrní služba doletí až k Vašim dveřím do druhého dne od zadání zakázky. Případně si zakázku můžete vyzvednout v samotném centru Pardubic, na třídě 17. listopadu 216, kde se dá před tiskárnou i pohodlně zaparkovat a v případě nepříznivého počasí i vjet do haly a nakládat větší objemy v suchu a teplu. Pro pražské zákazníky máme připraveno výdejní místo a showroom na Radlické ulici.

Kontakty

Adresa 17. listopadu 216, 530 02 Pardubice

Napište nám