O tiskárně

 • Velkoformátový laminátor Neschen
  anemptytextlline
 • Řezačka Adast
  anemptytextlline
 • Řezačka Adast
  anemptytextlline
 • Plotr Canon
  anemptytextlline
 • Plotr Canon a velkoformátová tiskárna Epson
  anemptytextlline
 • Plotr Canon
  anemptytextlline
 • Maloformátový laminátor
  anemptytextlline
 • Konica Minolta
  anemptytextlline
 • Konica MInolta - ovládací panel
  anemptytextlline
 • Balička
  anemptytextlline
Náš příběh

O tiskárně

Jsme tiskárna v centru Pardubic, která umí zpracovat různorodé tiskové zakázky s velkou rychlostí. Tiskárnu založil Ing. Lukáš Zeman, vítěz prestižní fotografické soutěže Czech Press Photo 2018, kde získal nejen první místo v kategorii Příroda, věda a životní prostředí, ale soutěž se svým snímkem vyhrál i celkově.Naši tiskaři se oboru věnují více než 15 let a můžete se spolehnout na jejich vstřícnost i technické znalosti, s nimiž se o Vaše tisky postarají.Tiskárna s úsměvem s.r.o. nejenže sama hraje barvami, ale stará se také o to, aby i Váš tisk byl plný jasných, čistých barev i ostrých tvarů...Specializujeme se na digitální maloformátový a velkoformátový tisk. Máme zbrusu nové moderní stroje renomovaných značek (produkční stroj Konica Minolta, desetibarevný velkoformátový Epson (s možností tisku bílou barvou!), řezací plotr Summa, laminátory Neschen a další stroje a zařízení pro dokončovací práce).Tiskárnu najdete v samém centru Pardubic, na třídě 17. listopadu 216 (za křižovatkou s ulicí Smilova a před podjezdem), v areálu VADAS, kde pohodlně zaparkujete zdarma přímo před našimi dveřmi!Tiskněte u vítěze fotografické soutěže, kdo jiný by měl vědět, jak má vypadat správně vytištěná fotografie a jakýkoliv jiný materiál!
O nás

Proč si vybrat nás?

Jsme skvělý tým. Všichni máme zkušenosti z polygrafických a grafických škol a v oboru se pohybujeme už přes 15 let. Rádi a ochotně vám poradíme a vybereme to nejlepší řešení, které bude přesně pro vás za adekvátní cenu.

Pravidelně sledujeme nové technologie a držíme krok s dobou nejen v grafice, ale samozřejmě i ve výrobě tiskovin. Snažíme se být i šetrní k životnímu prostředí, takže pravidelně třídíme a recyklujeme odpadový materiál. Poslední novinkou je, že jsme nabídli zbytkové barvy základním a grafickým školám, které uvítali možnost získat zdarma několikalitrové lahve s barvou, která je jinak nezávadná a takto poslouží při výuce a zábavě.

Pravidelně rozesíláme novinky z naší tiskárny a informujeme tak o všem, co se u nás děje a co by vás aktuálně mohlo zajímat. Jelikož nejsme jen tiskárna, ale i renomované grafické studio, knižní vydavatelství a fotoateliér, můžeme vám nabídnout skutečně mnoho novinek. Pravidelně také připravujeme seriál o tiskových a grafických záležitostech, abychom vám usnadnili vstup do světa grafiky a polygrafie.

Naše firmy a projekty