Foto ateliér

Naší součástí je i profesionálně vybavaný fotografický ateliér, který nabízí vše pro rodinná focení, ale i produktovou fotografii.  Potěšte sebe, své blízké nebo klienty krásnými fotografiemi. Fantazii a možnostem se u nás meze rozhodně nekladou… Rádi profesionálně vyfotíme vás, vaše děti, překvapení pro partnera nebo vás společně jako zamilovaný pár či vaši šťastnou rodinu.

V ateliéru v našem areálu v centru Pardubic máme na výběr mnoho různých tematických dekorací pro focení dětí i dospělých v kombinaci s velkým množstvím pozadí, která si sami navrhujeme. Samozřejmostí jsou i jednobarevná pozadí pro neutrální fotky. Součástí je i fotostan, ve kterém je možné fotografování menších i větších produktů na čtyřech variantách jednobarevných pozadí a díky konstrukci fotostanu nedochází k nežádoucím stínům či jiným vlivům z okolí.

Ať už si chcete nechat udělat rodinné fotografie a následně si je u nás vytisknout ve formě fotoobrazu nebo jen malé či velké fotky nebo připravujete novou kolekci zboží (výrobků / služeb), připravíme vám skvělé fotky, které následně použijeme při tvorbě materiálů (plakáty, letáky, katalogy…) a po odsouhlasení vše rovnou vytiskneme. Úžasné, že? Vše na jednom místě.