Velkoformátový tisk

Jsme schopni v krátkém čase kompletovat tisk fotografií, billboardů, plakátů, bannerů, samolepících fólií, roll-upů a dalších velkoformátových grafik při zachování té nejvyšší kvality. Jako jedni z mála v republice máme desetibarevný stroj od firmy Epson, který umí tisknout i bílou barvou (pro potisk transparentních a barevných materiálů)!

Plakáty

Základní tisk velkoformátových fotografií na plakátový papír typu CLV (city light) o gramáži 150 g/m2. Povrch je matný a není nijak chráněn proti UV záření a vlhkosti. Jedná se o základní variantu. Na přání lze tisknout na kvalitnější matný Poster Perfect papír (200 g/m2).

 

Fotopapír – extra lesklý

Velkoformátové fotografie tiskneme na extra lesklý fotopapír (high quality)
o gramáži 230 g/m2.

KAPA / PVC deska

Lehčené desky KAPA jsou sendvičové desky s polyuretanovým jádrem. Výhodou je extrémní lehkost a tím se dají jednoduše lepit na zeď. Kapa desky nabízíme v tlouštce 5 mm (0,5 cm).

PVC desky jsou z vypěňovaného PVC a díky tomu jsou pevnější, ale i těžší. Menší formáty se dají lepit kvalitní oboustrannou páskou i na zeď, lepší je ale použít závěsný systém nebo šrouby. Desky nabízíme v tlouštce 5 mm (0,5 cm).

Potištěný povrch u obou typů desek může být doplněný o povrchovou UV ochranu (laminaci). Všechny varianty nabízíme v lesklém nebo matném provedení.