Lukáš Zeman

jednatel, grafik, fotograf
Brief info

Lukáš je nejen šéf celé společnosti, ale zároveň dohlíží na jednotlivé projekty a často přiloží i ruku ke grafickému nebo tiskařskému dílu. V polygrafii se pohybuje už přes 15 let a díky tomu má velké zkušenosti s grafickým zpracováním materiálů i tisků. Od roku 2016 vyučuje na střední škole grafický design a pořádá přednášky o grafice po celé České republice. V roce 2018 vyhrál prestižní fotografickou soutěž Czech Press Photo, a to nejen v kategorii Příroda, ale i celkově.

Tel.: +420 773 454 773

Řekli o nás

V Tiskárně s úsměvem realizujeme průběžně zakázky na maloformátu i velkoformátu. Většinou řešíme tisky na poslední chvíli a i když jsme z Prahy, máme zrealizované věci obvykle do druhého dne v ruce v požadované kvalitě!

Lenka Kubešová Zápotocká

Lenka Kubešová Zápotocká

PR manager / Rektorát ČVUT v Praze

Do tiskárny zadávám zakázky různého charakteru a vždy mi vyšli maximálně vstříc a doporučili vhodnou technologii i materiál pro konkrétní produkt.

Miroslav Sanytrák

Miroslav Sanytrák

majitel VIA Stile s.r.o.

Naše škola pomocí tiskárny realizovala kompletní redesign související s novým názvem školy. Po zadání tiskových dat došlo ze strany tiskárny k drobným opravám, aniž bychom se s nimi museli zabývat a dodali nám vše (navigační cedule a samolepky, roll-upy, letáky, plakáty atd.) v termínu, aby se stihl začátek školního roku i následné veletrhy.

Václav Hrubeš

Václav Hrubeš

zástupce ředitelky / Střední škola cestovního ruchu a grafického designu Pardubice

Kontakt