Šárka Dernerová

obchodní oddělení
Brief info

Šárka je obchodním srdcem společnosti. Pravděpodobně ona bude první, se kterou se setkáte a budete dále jednat. Její dlouholeté zkušenosti z polygrafie jí předurčují pro to, nabídnout vám ideální řešení. V obchodním oddělení přebrala část aktivit po Lucii Teplé, která si plní mateřské a rodičovské radosti. Budete tedy s ní řešit většinu věcí týkající se obchodu a provozu tiskárny.

Tel.: +420 774 328 774

Řekli o nás

V Tiskárně s úsměvem realizujeme průběžně zakázky na maloformátu i velkoformátu. Většinou řešíme tisky na poslední chvíli a i když jsme z Prahy, máme zrealizované věci obvykle do druhého dne v ruce v požadované kvalitě!

Lenka Kubešová Zápotocká

Lenka Kubešová Zápotocká

PR manager / Rektorát ČVUT v Praze

Do tiskárny zadávám zakázky různého charakteru a vždy mi vyšli maximálně vstříc a doporučili vhodnou technologii i materiál pro konkrétní produkt.

Miroslav Sanytrák

Miroslav Sanytrák

majitel VIA Stile s.r.o.

Naše škola pomocí tiskárny realizovala kompletní redesign související s novým názvem školy. Po zadání tiskových dat došlo ze strany tiskárny k drobným opravám, aniž bychom se s nimi museli zabývat a dodali nám vše (navigační cedule a samolepky, roll-upy, letáky, plakáty atd.) v termínu, aby se stihl začátek školního roku i následné veletrhy.

Václav Hrubeš

Václav Hrubeš

zástupce ředitelky / Střední škola cestovního ruchu a grafického designu Pardubice

Kontakt